سه شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٦
تاریخچه دانشکده

مقدمه

اين دانشكده پيرو سفر اول هيات محترم دولت در استان سمنان، در سال1386 كه در حال حاضر در نوع خود جزء اولين دانشكده موجود در كشور مي باشد افتتاح گرديد. راهنماي پيش روي شما براي آشنايي مختصر با اين دانشكده تدوين شده است تا با مطالعه آن از وضعيت علمي، آموزشي و پژوهشي آن اطلاع كافي يافته و در پيش وضعيت تحصيلي فرزندان ايران زمين هدايت گرما باشيد. در حال حاضر اين دانشكده بالغ بر 207 دانشجو در گرايش مديريت جهانگردي و 2 گرايش كارشناسي ارشد بازاريابي جهانگردي و برنامه ريزي توسعه اقتصادي جهانگردي در آن مشغول تحصيل مي باشند.

 

دانشكده گردشگري

دانشكده گردشگري با 1050  متر مربع زير بنا در ميدان سعدي استان سمنان واقع شده است.

اين دانشكده در 2 طبقه احداث شده است كه در طبقه همكف آن اتاق كتابخانه، سايت كامپيوتر و 2 اتاق سمعي و بصري قرار دارند و عمده خدمات آموزشي در اين طبقه ارائه مي شود. طبقه اول به گروههاي آموزشي، امور اداري و اجرايي و مديريتي اختصاص دارد.

در حال حاضر اين دانشكده با 278 دانشجو در رشته مديريت جهانگردي در مقطع كارشناسي و دو رشته مديريت جهانگردي و برنامه ريزي توسعه اقتصادي در مقطع كارشناسي ارشد با 52  دانشجو مشغول فعاليت است. برنامه هاي توسعه و گسترش رشته ها با بهره گيري از امكانات فراهم شده و با استفاده از كادري مجرب در حال انجام است.

 

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2353
 بازدید امروز : 154
 کل بازدید : 145448
 بازدیدکنندگان آنلاين : 24
 زمان بازدید : 0/2332
 Copyright  © 2017 tourist.semnan.ac.ir . All rights reserved